Заступник генпрокурора та головний військовий прокурор Віктор Чумак скасував постанову, згідно з якою, електронні декларації військових прокурорів вилучили з публічного доступу.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Відтепер інформація про статки військових прокурорів стане відкритою. З деклараціями можна ознайомитися на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Чумак скасував постанову колишнього військового прокурора Матіоса від 31 березня 2017 року. Вона забезпечувала конфіденційність даних низки посадових осіб військової прокуратури.

Як зазначають у Центрі протидії корупції, тоді з реєстру НАЗК зникло 72 декларації військових прокурорів, а зараз їх удвічі більше, бо вони ще мали подати щорічні декларації за 2018 рік. 

Нагадаємо, 11 вересня генпрокурор України Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником генпрокурора — головним військовим прокурором. Чумак замінив Анатолія Матіоса на цій посаді.

Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань. З 2012 року працював на посаді Голови Комітету Верховної ради з питань протидії запобігання корупції, а з 2014 року — заступника голови Комітету з питань запобігання і проти корупції.

Поділитись: