Політика / Урядовий квартал Рада

Будинок за $8 млн і паспорти РФ: Заступник глави зовнішньої розвідки Семочко дав інтерв'ю щодо розслідування про нього

ZIK
Політика/Урядовий квартал Рада/Будинок за $8 млн і паспорти РФ: Заступник глави зовнішньої розвідки Семочко дав інтерв'ю щодо розслідування про нього
Зберегти
Вигляд
Заступник глави Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Сергій Семочко заявив, що інформація з розслідування журналістів програми «Наші гроші» стосовно нього не відповідає дійсності.

«Інформація про мене, викладена у матеріалах команди Дениса Бігуса є такою, що не відповідає дійсності», — наголосив Семочко.

Він заявив, що звинувачення у дефіциті препаратів для діалізу безпідставні, запевнивши, що він і його команда в СБУ діяли відповідно до закону.

«Вважаю, що я і мої підлеглі по цій справі відпрацювали на всі 100%», — сказав він.

Семочко також стверджує, що гелікоптер, про який йдеться у розслідуванні, йому не належить, а автомобіль є службовим.

Стосовно дітей його дружини від першого шлюбу, зокрема їхніх російських паспортів та нерухомості, Семочко заявив, що вони повнолітні і не мають з ним спільного побуту, тому він не буде обговорювати їх. Будинок дружини Семочка, за його словами, придбали на кошти від продажу бізнесу дружини в Криму.

«З цих та інших питань я готовий дати детальні відповіді уповноваженим співробітникам правоохоронних органів в рамках кримінального провадження, але в режимі, який би зробив неможливим витік інформації щодо специфіки діяльності Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки», — резюмував він.

Керівник програми «Наші гроші» Денис Бігус написав у Facebook, що поки не буде коментувати це «ганебне» інтерв'ю. Журналіст пообіцяв зробити це 17 жовтня під час акції Bihus.Info під Адміністрацією президента.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Сергія Семочка після публікації журналістського розслідування. Журналісти програми «Наші гроші» 1 жовтня оприлюднили сюжет про першого заступника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. У розслідуванні йдеться, що сім’я Семочка володіє будинками під Києвом загальною вартістю 8 мільйонів доларів, а його найближчі родичі мають російські паспорти. Аналіз доходів родини Семочка за останні вісім років показує, що в них не мало б вистачити коштів і на один з будинків. 

Журналісти «Наших грошей» також заявили про причетність Семочка до дефіциту препаратів для діалізу, що, на їх думку, ймовірно було наслідком вимагання відкатів у фармакологічних компаній з боку СБУ. 

Сергій Семочко перед тим, як стати заступником голови СЗР, обіймав посаду голови економічної контррозвідки СБУ, а потім — очільника столичного управління СБУ. 

Нагадаємо, 2 серпня президент України Петро Порошенко звільнив Сергія Семочка з посади начальника головного управління Служби безпеки України в Києві та Київській області і призначив його першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України.

Пов`язані новини