Перший заступник голови Служби безпеки України Павло Демчина звернувся до Національного антикорупційного бюро з вимогою допитати журналістів, які оприлюднили розслідування про його незаконне збагачення.

Перший заступник голови Служби безпеки України Павло Демчина звернувся до Національного антикорупційного бюро з вимогою допитати журналістів, які оприлюднили розслідування про його незаконне збагачення. Мова йде про матеріал програми «Слідство.Інфо» «Демчина з іншого життя»: таємні статки скандального заступника голови СБУ».

Відповідну заяву Демчини оприлюднила речниця СБУ Олена Гітлянська у Фейсбук.

«Прошу допитати у якості свідків авторів публікацій, власників ЗМІ, у яких розміщувались такі публікації та інших осіб, причетних до розміщення вказаних публікацій, у тому числі народного депутата України Лещенка С.А., колишнього голову Одеської ОДА Саакашвілі М.Н.», — йдеться у заяві.


Зазначимо, що Громадське не має власників, є незалежним медіа і фінансується за рахунок добровільних внесків.

У матеріалі «Слідства.Інфо» йдеться, зокрема, про те, що попри невеликі офіційні статки Павла Демчини, його цивільна дружина є власницею елітних автівок: Range Rover 2016 року вартістю близько 100 тисяч доларів, Mercedes-Benz 2016 року, ціна якого також тягне не менше, ніж на 100 тисяч доларів, Mazda 2014 року та скромніший Peugeot 2012 року випуску, та мешкає в розкішному заміському маєтку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: