ENRU

Заступник глави СБУ Демчина подав до суду на журнал «Новое время»

Перший заступник глави СБУ Павло Демчина подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації до Подільського райсуду Києва на видавничий дім Медіа-ДК, який видає журнал «Новое время».

Про це повідомляється на сайті видання «Новое время».

Раніше адвокат Демчини направив до редакції журналу «Новое время» два звернення.

В одному він вимагав спростувати опубліковану в статті інформацію про те, що Демчина причетний до утворення монополії компаній, близьких до Віктора Медведчука, на ринку скрапленого газу.

В іншому — висловлював претензії до цитати голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, в рамках статті про тиск на антикорупціонерів.

«Шабунін вважає, що за організацією акцій проти нього і Устинової стоїть Павло Демчина, перший заступник голови СБУ, який таким чином відреагував на позов ЦПК проти служби з вимогою оприлюднити декларації її керівництва», — йдеться у публікації журналу.

Шабунін виступає співвідповідачем за позовом.

Нагадаємо, у матеріалі «Слідства.Інфо» щодо статків Демчини йдеться, зокрема, про те, що попри невеликі офіційні статки чиновника, його цивільна дружина є власницею 4 елітних автівок та мешкає в розкішному заміському маєтку.

Після виходу в ефір цього матеріалу, Демчина звернувся до НАБУ з проханням допитати журналістів. Повідомлялося, що сам Демчина попросив зареєструвати провадження та перевірити матеріали розслідування.

Згодом Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

Детальніше про статки посадовця СБУ дивіться у матеріалі «Слідства.Інфо»: «Демчина з іншого життя»: таємні статки скандального заступника голови СБУ.

25 серпня президент Порошенко підвищив заступника голови СБУ Демчину, попри те, що той є фігурантом розслідування НАБУ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram