ENRU

Заступника голови Вишгорода викрили на продажі наркотиків

Працівники СБУ викрили заступника міського голови Вишгорода Київської області на продажі наркотиків та розкраданні бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що чиновник разом з колегами з міськради причетний до розкрадання коштів, виділених на ремонт доріг.

The Security Service of Ukraine

«Правоохоронці задокументували, що до актів приймання виконаних робіт у 2016-2017 роках чиновники вносили завищені дані про обсяги та вартість проведених ремонтів. Частина виділених з бюджету коштів перераховувалась на рахунки фіктивних підприємств і привласнювалась зловмисниками», — йдеться у повідомлення.

У рамках відкритого кримінального провадження провели обшуки в офісах та дома у фігурантів справи. Під час слідчих дій вилучили документи, електронні носії інформації, а також наркотики.

«У приватній столичній та орендованій у Вишгороді заступником міського голови квартирах оперативники спецслужби вилучили кокаїн, амфетамін та марихуану, раніше були задокументовані спроби реалізації посадовцем наркотиків», — ідеться у повідомленні. Чиновнику оголошено про підозру за статтями «незаконне зберігання наркотиків з метою збуту» та «законне зберігання наркотиків без мети збуту».

Нагадаємо, що 14 квітня Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі міського голову Вишгорода Олексія Момота.  Через рік генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що справу направлено до суду.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram