УКРАЇНА

Заступника голови Вишгорода викрили на продажі наркотиків

27 жовтня, 2017 15:40
УКРАЇНА/Заступника голови Вишгорода викрили на продажі наркотиків
Зберегти
Вигляд
Працівники СБУ викрили заступника міського голови Вишгорода Київської області на продажі наркотиків та розкрадання бюджетних коштів.

Працівники СБУ викрили заступника міського голови Вишгорода Київської області на продажі наркотиків та розкраданні бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що чиновник разом з колегами з міськради причетний до розкрадання коштів, виділених на ремонт доріг.

«Правоохоронці задокументували, що до актів приймання виконаних робіт у 2016-2017 роках чиновники вносили завищені дані про обсяги та вартість проведених ремонтів. Частина виділених з бюджету коштів перераховувалась на рахунки фіктивних підприємств і привласнювалась зловмисниками», — йдеться у повідомлення.

У рамках відкритого кримінального провадження провели обшуки в офісах та дома у фігурантів справи. Під час слідчих дій вилучили документи, електронні носії інформації, а також наркотики.

«У приватній столичній та орендованій у Вишгороді заступником міського голови квартирах оперативники спецслужби вилучили кокаїн, амфетамін та марихуану, раніше були задокументовані спроби реалізації посадовцем наркотиків», — ідеться у повідомленні. Чиновнику оголошено про підозру за статтями «незаконне зберігання наркотиків з метою збуту» та «законне зберігання наркотиків без мети збуту».

Нагадаємо, що 14 квітня Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі міського голову Вишгорода Олексія Момота.  Через рік генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що справу направлено до суду.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини