УКРАЇНА

Засудженого до 10 років в’язниці посадовця Держприкордонслужби виправдано

3 серпня, 2017 21:51
УКРАЇНА/Засудженого до 10 років в’язниці посадовця Держприкордонслужби виправдано
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Києва скасував вирок колишньому керівнику департаменту матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби Олегу Лантвойту, раніше засудженому до 10 років в’язниці за отримання хабара

Апеляційний суд Києва скасував вирок колишньому керівнику департаменту матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби Олегу Лантвойту, раніше засудженому до 10 років в’язниці за отримання хабара.

Таку інформацію підтвердив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Ми переконані у належності та достатності зібраних і оцінених судом першої інстанції наших доказів, які лягли в основу вироку про покарання у вигляді позбавлення волі Лантвойта на 10 років», — написав він у Facebook.

За словами Матіоса, таке рішення суду буде оскаржено.

Лантвойт за рішення при закупівлі майна для потреб Держприкордонслужби через представника комерційних структур отримав неправомірну вигоду в розмірі 349 тисяч гривень.

У листопаді 2015 року Дарницький районний суд міста Києва засудив Лантвойта до 10 років позбавлення волі без права обіймати особливо відповідальні посади протягом 3 років і з позбавленням військового звання генерал-лейтенанта.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини