Життя

Засудженого за вбивство Нємцова етапували у колонію Іркутська

12 січня, 2018 11:49
Життя/Засудженого за вбивство Нємцова етапували у колонію Іркутська
Зберегти
Вигляд
Двоє засуджених за вбивство Бориса Нємцова Заур Дадаєв і Хамзат Бахаєв етаповані у колонії суворого режиму Іркутська і Кірово-Чепецька, де перебувають на карантині.

Двоє засуджених за вбивство Бориса Нємцова Заур Дадаєв і Хамзат Бахаєв етаповані у колонії суворого режиму Іркутська і Кірово-Чепецька, де перебувають на карантині.

Про це повідомила адвокатка обвинувачених Роза Магомедова, передає «Інтерфакс».

«Я говорила з Дадаєвим. Він перебуває на карантині в ВК-3 Іркутська, Баха — в ВК-11 Кірово-Чепецька», — сказала Магомедова.

Зазначається, що колонія №3 в Іркутську є виправною колонією суворого режиму для колишніх працівників судів і правоохоронних органів.

Адвокатка уточнила, що захисту поки невідоме місце відбування покарання ще двох фігурантів справи — братів Анзора і Шадіда Губашевих.

П'ятий засуджений Темірлан Ескерханов перебуває у Москві, щодо нього почався другий судовий процес через образу слідчого.

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року.

Обвинуваченими у справі про вбивство політика проходили 5 осіб, у тому числі колишній військовослужбовець чеченського батальйону «Північ» Заур Дадаєв.

У червні 2017-го суд присяжних у Москві визнав головного підозрюваного у вбивстві Нємцова Дадаєва винним. У липні обвинуваченого Дадаєва та ще 4 підсудних засудили до 20 років колонії. Всі засуджені у справі про вбивство Бориса Нємцова свою провину не визнають.

Хоча на відеозаписах перших допитів Дадаева і Губашева підсудні визнали провину і стверджують, що мотивом вбивства стали політичні погляди російського опозиціонера, а також заяви, що нібито ображають почуття віруючих мусульман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про вбивство Нємцова: що важливо знати

Пов`язані новини