У поліції кажуть, що затримали ультрас через те, що вони заважали проведенню матчу та нищили майно стадіону
Фото:

Поліція Одещини

Поліція Одеської області повідомляє, що притягнула до адміністративної відповідальності декілька осіб після подій на матчі «Чорноморець» — «Ворскла», коли ультрас запалили фаєри та вивісили антиросійський банер. За словами волонтерів, через банер вболівальників затримали, при цьому, застосуваши силу. Водночас правоохоронці наголосили, що «діяли в рамках закону».

«Правопорушники не тільки заважали проведенню матчу та нищили майно стадіону, а й створювали своїми діями загрозу безпеці присутніх на ньому громадян», — йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим було затримано та доставлено до поліції декілька учасників подій. У поліції наголосили, що «поліцейські діяли в рамках закону та не допустили подальшого нагнітання обстановки».

Крім цього, за заявою дирекції стадіону поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України.

Нагадаємо, ввечері 8 грудня в Одесі відбувся футбольний матч між командами «Чорноморець» і «Ворскла» (0:1). Під час матчу вболівальники «Чорноморця» підпалили фаєри і кинули на футбольне поле димові шашки: на 63-й хвилині гру довелося перервати. Після матчу, за даними видання «Думская», поліція затримала 12 вболівальників.

Як повідомив волонтер Роман Синіцин, під час матчу вболівальники вивісли банер «Кремль покайся», а також плакати з назвами укранських суден, захоплених Росією біля Керченської протоки. За словами волонтера, правоохоронці затримали вболівальників і застосували до них силу саме через антиросійський банер.

«Підігнали під сотню космонавтів і автозаки, людей клали лицем в асфальт, добивали лежачих ногами і дубйом, особливо тих хто намагався питати «за що», — написав Синіцин.

У свою чергу радник керівника одеської поліції Руслан Форостяк заявив, що ультрас затримали за напад на патрульних, а не за патріотичний банер.

«Після матчу було вирішено доставити одну особу в адміністративному порядку до райвідділу для складання адмін паперів, але його колеги намагались фізично перешкоджати патрульним поліцейським, тактичній групі виконувати свої обов'язки, вчинили злісну непокору та вдались до фізичного спротиву», — пояснив Форостяк.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile