УКРАЇНА

Затримана бойовиками журналістка не отримувала завдання на поїздку до «ЛНР»

УКРАЇНА/Затримана бойовиками журналістка не отримувала завдання на поїздку до «ЛНР»
Зберегти
Вигляд

Затримана представниками самоназваної «ЛНР» журналістка Ольга Сворак не отримувала редакційного завдання, яке вимагало б поїздки на окуповану територію.

Про це в ефірі Громадського повідомив Віталій Чорненький, головний редактор газети «Голос народу Івано-Франківщини».

«Ольга останній раз виходила на зв’язок 30 травня цього року, повідомляла, що збирається в Івано-Франківськ додому, повідомляла, що підготувала якийсь цікавий матеріал про поганий стан соціальний і економічний на окупованій території і безпосередньо у місті Антрацит. Вона готувала статті соціального характеру, а також на замовлення редакції проводила журналістські розслідування корупції у сфері медицини, освіти та органах місцевого самоврядування», – сказав журналіст.

Разом з тим, про те, що журналістка збирається їхати до Луганська і робити матеріал редакції не було відомо.

«Вона повідомила постфактум потім, що вона їде в особистих справах, ми навіть не знали, що вона їде туди. Ми думали, що вона їде у Дніпропетровськ, Харків на східну Україну. Потім дізнались, що вона вже там (у Луганську – ред.)», – сказав журналіст.

«Ми шукали з нею зв’язок, залишали повідомлення в її особистому акаунті в мережі Фейсбук, Однокласники, однак вона на зв’язок не виходила, хоча ми бачили, що хтось переглядав ці повідомлення», – повідомив Чорненький.

Пов`язані новини