Айдарівці затримали та привезли до Києва 4 осіб, звинувачених у співпраці з бойовиками. Один із них - депутат луганської облради.
Кореспондент Громадського поговорив із підозрюваними. Ті співпрацю з ЛНР підтверджують, але вину в убивствах та інших тяжких злочинах заперечують.

Перший затриманий - Віктор Філліпов, депутат обласної ради від Партії Регіонів, ректор Луганського державного інституту культури та мистецтв, член постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молоді, спорту  за президентства Януковича. Він - активний учасник антиукраїнських мітингів, що пропагували проведення референдуму про відокремлення області від України та створення окремої республіки.

Інші троє працівники міліції ЛНР, як заявляють айдарівці, – колишні працівники МВС України у Луганську, що добровільно перейшли на бік сепаратистів. Вони мали наступні обов‘язки: пошук та виявлення діючих  працівників МВС України, а також пошук їх рідних та сімей з метою шантажу, вимагання викупу або вбивства. Затримані були під час спроби розстрілу мирних громадян, кажуть у батальйоні.

Комбат «Айдару» Сергій Мельничук мав намір сам передати затриманих Службі Безпеки України.

 

Мельничук і айдарівці з самого ранку не можуть здати чотирьох затриманих. Слідчі довго вирішують, хто має затримувати депутата облради. Ще трьох повезуть на Богомольця, повідомляє з місця події журналіст Громадського.

 

UPD. Трьох затриманих екс-міліціонерів вже привезли до МВС на Богомольця.

  Стежимо за ситуацією далі.

Поділитись: