УКРАЇНА

Серед затриманих за пограбування банків та інкасаторів у Запорізькій області є бійці Нацгвардії – прокуратура

УКРАЇНА/Серед затриманих за пограбування банків та інкасаторів у Запорізькій області є бійці Нацгвардії – прокуратура
Зберегти
Вигляд

Прокуратура Запорізької області має документи, які підтверджують, що затримані члени збройного угупування за пограбування та напади на інкасаторські машини є бійцями Нацгвардії.

Про це в ефірі Громадського сказав Олександр Шацький, прокурор Запорізької області.

«Всі особи, які скоювали напади нами встановлені, ми знаємо, хто вони такі. Для нас немає різниці, хто вони такі, для нас вони є бандити. За затриманими 7-8 нападів на банки і інкасаторські машини і не менше 3 замахів на вбивство людей. В останньому випадку вони розстріли інкасаторську машину. Ми вважаємо, що інкасатори були вбиті», - сказав прокурор.

«Ми розслідуємо розбійні напади на банки і інкасаторські машини і їм будуть інкримінуватися розбійні напади. Ми маємо документи, що це бійці Нацгвардії, вони представлялися як бійці одного із підрозділів добровольців», - сказав Шацький.

Він розповів, що наразі вживаються заходи для затримання інших членів угрупування.

«Вживаються всі заходи, щоб знайти їх місцезнаходження і затримати. Ми вважаємо, що один із них поранений. Правоохоронні органи, розшук Запорізької області, спецпідрозділи Нацполіції, СБУ за останні місяці працюють професійно і розкрили злочини, які вчинено організованими злочинними групами», - сказав прокурор.

Нагадаємо, раніше у СБУ повідомили про затримання групи, яка з 2014 року грабувала банки та інкасаторів.

15 липня на автодорозі Пологи-Оріхів Запорізької області був здійснений збройний напад на інкасаторську машину «Ощадбанку». Один нападник убитий, двоє поранені.

За інформацією речника МВС Артема Шевченка, зловмисники застосовували вогнепальну зброю. Зокрема, кулемет, автомат, пістолет та ручні гранати. Також Шевченко повідомив, що під час боєзіткнення одного з нападників було вбито, ще двох поранено. 

Пов`язані новини