Життя

Затримано підозрюваних у підготовці терактів у Одесі – МВС

Життя/Затримано підозрюваних у підготовці терактів у Одесі – МВС
Зберегти
Вигляд

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що затримані молоді люди, які планували здійснити серію терактів в Одесі, повідомляє прес-служба МВС.


"Дії затриманих молодих людей були спрямовані на дестабілізацію обстановки в місті. Молоді люди спробували вчинити задумане під час мітингу біля Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, однак їх затримали правоохоронці. За словами міністра, міліція вилучила три вибухових пристрої. Один саморобний вибуховий пристрій вони намагалися пронести до місця проведення мітингу біля Консульства Росії.

Ще два пристрої співробітники міліції виявили пізніше. Як наголошується в повідомленні прес-служби, одне зі знайдених вибухових пристроїв "було виготовлено технічно грамотно і мало досить велику потужність".

Аваков запевнив, що керівництво місцевого Главку внутрішніх справ та МВС України налаштовані забезпечити правопорядок в регіоні. "Міністерство внутрішніх справ робить все для того, щоб показати людям, що вони захищені, а те, що відбулося в Одесі - більше не повториться, - підкреслив глава МВС.

Як повідомлялося, 16 червня двох молодих людей затримали неподалік від Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, коли вони намагалися пронести до місця проведення мітингу саморобний вибуховий пристрій.

Пов`язані новини