УКРАЇНА

Затриманого у Панамі Каськіва відпустили під заставу – ГПУ

УКРАЇНА/Затриманого у Панамі Каськіва відпустили під заставу – ГПУ
Зберегти
Вигляд

Колишній керівник Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів, затриманий у Панамі, вніс заставу та вийшов на волю.

Про це розповів заступник генерального прокурора Євген Єнін в інтерв'ю «Українським новинам».

За його словами, це сталось 30 вересня.У той же час заступник Луценка не повідомив, чи буде заарештовано майно Каськіва в Панамі, пославшись на таємницю слідства.

«На даний момент це таємниця слідства. Після того як ми з'ясуємо весь перелік рухомого або нерухомого майна, яке знаходиться у власності Каськіва або пов'язаних з ним людей на території Панами, ми визначимося – вимагати арешту майна або внесення застережень стосовно можливості відчуження того чи іншого майна в Панамі», – сказав Єнін.

Єнін також розказав, як просувається питання надання політичного притулку Каськіву.

«На даному етапі у панамської сторони є півроку для розгляду клопотання про надання політичного притулку. Ми навмисне не намагаємося піднімати шум, щоб українську владу не звинувачували в спробах тиску на владу Панами», – сказав він.

Нагадаємо, що суд Панами арештував екс-голову Держінвестицій Каськіва на 40 діб 10 вересня.

А згодом обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді застави у сумі 600 тисяч доларів та обмежив його пересування у Панамі.

8 вересня, Владислава Каськіва затримали в Панамі. Найтяжча стаття, за якою обвинувачують Каськіва, це «привласнення та розтрата майна або заволодіння ним з використанням службового становища в особливо великих розмірах». 

Покарання за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі.

Каськіва оголосили в розшук в кінці березня 2016 року. Як заявляв тоді голова МВС Арсена Аваков, його підозрюють у розкраданні 7,5 млн гривень державних коштів.

Пов`язані новини