Громадянин Російської Федерації, якого затримали під Троїцьким Донецької області 11 липня, повідомив, що служить на території України з березня 2016 року у складі так званої «Слов’янської бригади» — 7 бригади, 6 роти, командиром 1 взводу.

Про це він розповів на відео, яке оприлюднила Служба безпеки України ввечорі, 11 липня.

«В даний момент я командир взводу № 1. Маю звання старшого лейтенанта. Я вже хотів звідси поїхати, написав кілька рапортів, але мене так і не відпустили», — говорить у відео затриманий.

За словами бойовика, він прибув до України через неконтрольовану ділянку кордону в місті Красний Луч Луганської області.

Росіянина затримали під Троїцьким. Червоним позначено лінію розмежування станом на 11 липня 2016 року.

В подальшому, в його завдання входило прикриття позицій бойовиків самоназваної «ДНР» біля міста Сніжного Донецької області.

«Я звертаюся до всіх росіян, хто тут воює і у кого є сім’ї — повертайтеся до дому. Ця війна — марна», — розповів бойовик на камеру.

Нагадаємо, що українські військові захопили в полон двох бойовиків у ході бойового зіткнення під Троїцьким на Донбасі.

«Слов’янська бригада» сформована в листопаді 2014 в Торезі Донецької області. Основу бригади склали бойовики, які воювали ще в Слов'янську під командуванням Ігоря Стрєлкова. Входить до складу корпусу «народної міліції ДНР».

фото з веб- бази стоп-терор

Знаком відмінності є римська цифра «lV» на військовій техніці та російська уніформа старого зразку.

фото з веб- бази стоп-терор

Нагадаємо, українські військові 11 липня захопили в полон двох бойовиків у ході бойового зіткнення під Троїцьким на Донбасі. 

Поділитись: