Життя

Затриманий під Рубіжним бойовик: до ‘ДНР’ причетні партійці ПР та КПУ

Життя/Затриманий під Рубіжним бойовик: до ‘ДНР’ причетні партійці ПР та КПУ
Зберегти
Вигляд

Один з посібників бойовиків, затриманий на блокпосту українських військ біля міста Рубіжне, розповів про причетність до функціонування Донецької псевдореспубліки причетні функціонери ПР та КПУ. Про це повідомив у FB журналіст Сергій Іванов.

За його інформацією, на допиті затриманий виклав інформацію про організаторів і активних учасників незаконних збройних формувань на Донбасі. Так, затриманий повідомив, що усіма сепаратистськими справами заправляють місцеві осередки Партії регіонів і КПУ.

Зокрема, організатором антиукраїнських мітингів та акцій протесту була функціонерка компартії Неля Задирака. В.о. мера міста Рубіжне, член Партії регіонів Хоменко  віддав розпорядження про зняття з будівлі міської ради прапора України. До того ж, Хоменко нібито особисто командував розстрілом полонених солдат української армії.

Сепаратисти створили свій координаційний штаб у районі міст Рубіжне-Кремінна-Антрацит. У штаб увійшли екс-мер Рубіжного Бусєнков, екс-глава адміністрації Кремінної Рябінін, екс-глава адміністрації Антрацита Головненко і ряд інших активних посібників бойовиків. Все – члени Партії регіонів.

На підтвердження своїх слів Іванов наводить скан протоколу допиту затриманого бойовика. 

 

Пов`язані новини