Затриманий у справі про вбивство Нємцова заявив про тортури

default/Затриманий у справі про вбивство Нємцова заявив про тортури
Зберегти
Вигляд

Затриманий у справі про вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова Заур Дадаєв заявив, що його катували. За його словами, невідомі три доби тримали його у підвалі, приковували наручниками до батареї і били струмом. Про це, посилаючись на слова затриманого, повідомила член Громадської спостережної комісії Москви Олена Масюк, яка відвідала його в «Лефортово».  Її колонка з'явилася в «Новой газете».

«Заур Дадаєв розповів, що невідомі три доби утримували його в підвалі, прикувавши наручниками до батареї. Застосовували до нього електрострум, надягали на голову мішок. Заяви Дадаєва про це не були належним чином оформлені співробітниками СІЗО», - заявила правозахисниця.

Затриманий також скаржиться на болі в ногах, через що він не може спати. Болі з’явилися, за його словами, після застосування щодо нього електричного струму.

Нагадаємо, що причиною вбивства Нємцова російські слідчі вважають висловлювання політика, які певна група осіб в Чечні розглядає як образливі для мусульман. Загалом, за підозрою у цій справі було затримано дев’ять осіб.

Дадаєв заперечує свою причетність до злочину.

/фото ТАСС