Затриманих напередодні в Пущі-Водиці під час «сходки» кримінальних авторитетів відпустили після перевірки документів і встановлення осіб.

Затриманих напередодні в Пущі-Водиці під час «сходки» кримінальних авторитетів відпустили після перевірки документів і встановлення осіб.

Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми перевірили всіх осіб, 65 осіб були доставлені в районне управління, вилучено кілька одиниць вогнепальної зброї. Хоча воно (зброя) з дозволами, ми його вилучили для перевірок і проведення відповідних експертиз. Значна частина цих осіб має кримінальне минуле, тому всі вони були перевірені на причетність до кримінальних злочинів або перебувають / не перебувають в розшуку ... з огляду на те, що неодноразово такі зустрічі переходили в якісь бійки або стрілянину, ми з профілактичними заходами провели перевірку», — розповів він.

За його даними, ніхто з затриманих в даний час не перебували в розшуку і не фігурував кримінальних справах, тому всіх відпустили після відпрацювання та перевірки документів.

У той же час Крищенко зазначив, що учасники «сходки» зробили незначний опір при затриманні.

Він заявив, що знайдену у них зброю вилучили.

«Зареєстровано, але ми її вилучили. По-перше, буде проведена перевірка умов зберігання та правил перевезення, також перевіримо, чи не перероблено чи зброю. Воно все вилучено, відкрито кримінальне провадження за ст. 263 і буде призначена відповідна експертиза», — ідеться у повідомленні.

Начальник київської поліції також заперечує можливий зв'язок кримінальних авторитетів з протестами під Верховною Радою.

«Це взагалі не пов'язані речі з протестами під Радою, а також із затриманням осіб, які за постановою суду були затримані і доставлені в слідчі органи. У цьому випадку вони намагалися вирішувати проблеми кримінального світу і не впливати на політичні акції і політичний стан в країні. Щодо кримінальних авторитетів: я це не коментую», — сказав Крищенко.

Напередодні відділ комунікації столичної поліції повідомив про затримання в Пущі-Водиці в ресторані понад 60 кримінальних авторитетів.

Поділитись: