Війна

Завершити узгодження списку полонених планується до 5 липня — Кучма

22 червня, 2017 14:17
Війна/Завершити узгодження списку полонених планується до 5 липня — Кучма
Зберегти
Вигляд
Під час засідання Тристоронньої контактної групи 21 червня домовились завершити узгодження списку полонених і почати процес обміну до наступного засідання ТКГ 5 липня

Під час засідання Тристоронньої контактної групи 21 червня домовились завершити узгодження списку полонених і почати процес обміну до наступного засідання ТКГ 5 липня.

Про це повідомив Представник України в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма, передає «Інтерфакс-Україна».

«До кінця не погодили, є ще розбіжності за списком цього, але процес верифікації завершено, всі з цим погодилися, а ви знаєте, що раніше та сторона з цим не погоджувалася. Але є розбіжності в списках, розбіжності в 5-6 чоловік. Однак навіть за такі маленькі розбіжності у нас з української сторони ніяких проблем, у них на 15 осіб більше в їхньому списку, що ми їх утримуємо», — сказав Кучма.

За його словами, наступне засідання ТКГ відбудеться 5 липня.

«Домовилися, що до 5 числа ми ці проблеми вирішимо (за погодженням списку полонених — ред.) і повинні почати процес обміну», — сказав Кучма.

Раніше прес-секретарка Кучми повідомляла, що Гуманітарна підгрупа Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі продовжує узгодження списків заручників.

Раніше у Мінську розглянули проміжні підсумки верифікації списків заручників.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини