Культура

Завершився Kyiv International Short Film Festival 2014

Культура/Завершився Kyiv International Short Film Festival 2014
Зберегти
Вигляд

У неділю, 25 травня, в Києві завершив свою роботу найбільший фестиваль короткометражного кіно в Україні - Kyiv International Short Film Festival (KISFF), котрий цього року пройшов втретє. На фестивалі було представлено найширшу панораму короткометражного кіно - 150 фільмів з усіх континентів, в тому числі останні короткометражні здобутки українського кінематографу.

За 5 днів фестивалю окрім основної конкурсної програми глядачам були представлені такі блоки, як: ‘Фестивальні хіти’ (переможці топових світових короткометражних кінофестивалів), тематичні блоки: ‘Авангард’, ‘Футуриз’» та ‘Dark Side’; кіно про кохання та комедійні історії; національні панорами Данія, Ісландії, Греції, Польши; жіночий відео арт’.

Найцікавіше розгорнулося у конкурсній програмі, яку судило міжнародне журі у складі: Карл Олсон з Данії, Глеб Нечаєв з Росії і українка Ганна Палінчук. ‘Кращим фільмом’ KISFF 2014 назвали стрічку угорського режисера Річка буксує ‘Симфонія № 42’ - анімаційна сюрреалістична замальовка світу із тварин, людей, і їх раптової взаємодії. ‘Симфонія № 42’ також виборола приз глядацьких симпатій, набравши рекордну кількість голосів. ‘Приз журі’ дістався фільму Джоша Ведлейка ‘The North Sea Riviera’ – також анімаційній роботі про символи абсурдної реальності, в якій ми живемо. Мартін Тронкарт був відзначений нагородою ‘Краща режисерська робота’ з фільмом ‘Poacheress’,  за оповідь довгої історії за допомогою короткого метру та оригінальне використання поліетиленового пакету. Два спеціальні призи журі отримали стрічки ‘Springtime’ режисера Еріки Лу і ‘The Immaculates’ Ронні Трокера.

Разом із освітнім партнером фестивалю ‘Kyiv Academy of Media Arts’ була організована ‘Short Film School’ - кіношкола нового формату, де лекторами виступили актуальні українські та міжнародні митці, котрі ділилися своїм досвідом з маркетингу та стратегії, принципах кіновиробництва, промоушені, спеціальних та візуальних ефектах, фестивальній активністі, успішній копродукції та іншому.

 

 

 

 

  

Пов`язані новини