Політика

Заворушення у Харкові: містяни помітили у «маєтку Добкіна» бойовиків «ДНР»

Політика/Заворушення у Харкові: містяни помітили у «маєтку Добкіна» бойовиків «ДНР»
Зберегти
Вигляд

Журналіст Громадське.Харків Віктор Пічугін в ефірі hromadske.tv розказав про наслідки заворушень біля особняка, який приписують народному депутатові Михайлові Добкіну, та міськради.

За його словами, харків’яни у соцмережах почали писати про те, що охоронці «маєтку Добкіна» - колишні бойовики «ДНР», які брали участь у війні на сході країни. Міліцію просять перевірити ці чутки.

23 вересня активісти у балаклавах підійшли до міськради із антисепаратистськими слоганами. Перед цим відбувся інцидент біля маєтку, що начебто належить нардепу Михайлу Добкіну, - учасники пікету розмалювали паркан образами та кинули через ньго піротехніку.

За даними кореспондента, наразі жоден з учасників подій не був затриманий, ніхто не притягається до відповідальності. Міліція веде розслідування інциденту, проте не коментує його перебіг. Крім того, місцеві правоохоронці не висловлювали свою позицію щодо спроби підполковника міліції забрати камеру у журналіста Громадського.Харків.

«[Міський голова Геннадій] Кернес у таких випадках завжди виступає миротворцем, що стоїть над конфліктом та намагається в очах містян виглядати людиною, що здатна вирішити суперечку», - додав Пічугін.

Досі невідомо, хто точно був під міською радою, пояснив кореспондент. За його словами, у подіях помітили тих, хто брав участь у Євромайдані і акціях Громадянської варти, «що славиться у Харкові одіозними вчинками». Проте жодна організація не підтвердила участь у акції під міськрадою.

hromadske.tv

/Фото: Громадське.Харків

Пов`язані новини