За новим законопроектом, штраф складатиме 1200 грн замість 250, а правоохоронці можуть одразу штрафувати осіб, які зайняли паркувальне місце.

Депутати планують посилити відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. За новим законопроектом, штраф складатиме 1200 грн замість 250. Відповідне рішення ухвалив комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, передає кореспондентка Громадського.

Базу законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» розробив депутат Валерій Сушкевич з фракції «Батьківщина», який також є головою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання «Національна асамблея інвалідів України».

«Йдеться про штраф 1200 грн замість 250 грн, поліцейський одразу може оштрафувати людину, яка зайняла паркувальне місце, призначене для людей з інвалідністю. Цей законопроект має виховати суспільство», — сказав депутат.

За словами Сушкевича, якщо особа з інвалідністю зайняла відповідне місце на парковці, але не має позначки на машині, їй достатньо продемонструвати правоохоронцям посвідчення. В такому випадку штраф не передбачається.

Раніше повідомлялося, що міський голова Києва Віталій Кличко звільнив директора «Київтранспарксервісу» через низьку прибутковість нічних парковок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: