Чоловіча та жіноча збірні України з біатлону повернулися з Олімпійських Ігор у Пхьончхані.

Чоловіча та жіноча збірні України з біатлону повернулися із Зимових Олімпійських Ігор у Пхьончхані.

Про це повідомляє журналіст Громадського з аеропорту «Бориспіль».

«Оцінюю свій виступ на 2. Ми їхали на Олімпіаду як олімпійські чемпіони в естафеті, а в підсумку провалили всі змагання. Дуже образливо, коли найкращі спортсмени не виходять на гонку. Нам треба буде по закінченню Олімпіади розібратися між собою», — розповіла біатлоністка Віта Семеренко.

Свою позицію щодо невдалого виступу української команди також висловив і тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепец.


Тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепец Фото: Василь Пехньо/ Громадське

«Ми єдина команда, яка на Олімпійських Іграх провалила змагання. Чи готовий я піти у відставку? У нас ще є три етапи кубка світу, тому в мене є певні зобов'язання. Далі вирішуватимемо», — прокоментував Велепец.

На запитання, чи є в жіночій команді внутрішні проблеми, усі спортсменки відповіли, що про це говорити відмовляються.

Щодо виступів чоловічої команди на Олімпіаді із журналістами поспілкувався біатлоніст Артем Прима.

«Нам не вдалося продемонструвати усього того, що хотілося. Звісно, заважала холодна корейська погода, але вона була однаковою для всіх. Корея — це, звісно, не Європа. Там зовсім інший клімат. Але найбільша проблема — у нашій фізичній формі. Вона виявилась не найкращою», — сказав він.

Перед жіночою естафетою олімпійська чемпіонка Сочі-2014 Валентина Семеренко різко розкритикувала у коментарях в Facebook своє непотрапляння до складу команди. 

Жіноча збірна України з біатлону фінішувала 11-ю в естафеті на Олімпійських Іграх, чоловіча  прийшла дев'ятою.

Нагадаємо також, що українська команда посіла сьоме місце в змішаній естафеті біатлоністів (два етапи по 6 км біжать жінки і два етапи по 7,5 км чоловіки) на Олімпіаді-2018.

На фініші українці програли переможцям більше хвилини.

ЧИТАЙТЕ: Олімпіада-2018: українська збірна у цифрах та фактах.

Український фристайлер Олександр Абраменко здобув першу золоту медаль на зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї. Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фрістайлі. Таким чином країна піднялась на 17-е місце в медальному заліку.

Поділитись: