У десятий день Паралімпіади українські спортсмени встановили остаточний новий рекорд за кількістю здобутих нагород за всю історію участі збірної у змаганнях, завоювавши 117 медалей: 41 золотих, 37 срібних та 39 бронзових нагород.

Останню нагороду Україні принесли плавці, здобувши «срібло» в комплексній естафеті.

Перед цим наші спортсмени здобули 10 нагород в легкій атлетиці та плаванні.

Порівнюючи з Паралімпіадою в Лондоні, українці принесли збірній на 33 медалі більше, у тому числі – на 9 золотих медалей.

18 серпня, в останній день Паралімпіади деякі інші команди продовжують змагатись в тих видах спорту, де українці не заявлені або не вийшли до фіналу. 

На даний момент Україна в медальному заліку посідає третє місце.

Збірна США відстає на п’ять медалей за загальною кількістю, та на одну «золоту» нагороду, але у них ще будуть змагання в останній день Паралімпади перед церемонією закриття в марафоні на візках і фінал регбі з командою Австралії.

19 вересня о 02:00 за київським часом відбудеться церемонія закриття Паралімпіади в Ріо. Прапор України на стадіоні під час цього дійства понесе учасник 5-ти Паралімпіад, багаторазовий чемпіон світу, Європи та Паралімпійських ігор, чемпіон нинішньої Паралімпіади футболіст Тарас Дутко.

Поділитись: