Президент Володимир Зеленський обіцяє українським академікам мільйон доларів за винайдення вакцини чи ліків проти коронавірусу.

Про це головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив в інтерв'ю Lb.ua.

«Я вам відкрию секрет. Президент попросив мене, щоб я написав листи на наших академіків і пообіцяв, що якщо хтось винайде вакцину або ліки, то отримає, не знаю з якого фонду, мінімум мільйон доларів», — сказав санлікар.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що темпи розробки вакцини від коронавірусу «неймовірно пришвидшилися».

Нещодавно професорка Сара Гілберт, яка очолює групу вчених, що розробляє вакцину від коронавірусу, заявила про можливість створення вакцини від коронавірусу у вересні 2020 року. На це вона дає 80-відсоткову ймовірність.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 12 квітня в Україні зафіксували 2777 випадків інфікування коронавірусом. Зокрема, 89 пацієнтів одужали, 83 людини померли.

У світі 1 млн 780 тисяч 713 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 108 837 пацієнтів померли, та 404 491— одужали.

Поділитись: