Здивовані? Налякані? А можливо, навпаки святкують українську демократію?

Як на вибори в Україні дивляться іноземці, які давно живуть в Україні і стежать за політичним життям? Якою є реакція світу? І чого можна чекати?

Спеціальний дискусійний випуск «Дуже важливої передачі» з Наталкою Гуменюк сьогодні виходить в прямому ефірі.

Її гості:

Богдан Нагайло — британський журналіст українського походження, який 40 років спостерігає за подіями в Україні. У 1989-му він очолив українську службу «Радіо Свобода». З 1994-го по 2013-ий Нагайло був радником Верховного комісара ООН з питань прав біженців, у 2014-2015-му — спецпредставником генерального секретаря ООН в Україні.

Пьотр Андрусечко — кореспондент одного з найавторитетніших видань Польщі Gazeta Wyborcza в Україні. У 2014-му за роботу на Майдані та Донбасі отримав звання найкращого журналіста Польщі. З 2002-го року був членом міжнародних моніторингових комісій на виборах в Україні

Пітер Дікісон — незалежний експерт американського аналітичного центру «Атлантична Рада» і видавець Business Ukraine та Lviv Today. За 20 років в Україні очолював низку англомовних видань, що розповідали про Україну — аж до редактора телеканалу Ukraine Today, і є дописувачем низки іноземних ЗМІ.

Поділитись: