Очільником Рівненської обласної державної адміністрації став Віталій Коваль (крайній зліва)
Фото:

Офіс президента

Очільником Рівненської обласної державної адміністрації став Віталій Коваль — підприємець, член Національного олімпійського комітету України, який очолює громадську спілку «Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби».

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову області під час зустрічі зі студентами Національного університету «Острозька академія».

Одне з перших завдань, яке Зеленський поставив перед новим головою Рівненщини, — забезпечення якісного мобільного зв’язку та інтернету на території області.

«Коли ми їхали до вас, взагалі не було зв’язку. А про інтернет — зовсім мовчу. Зв’язок та інтернет у сучасному світі повинен бути у кожному куточку України. Я дуже вас прошу, Віталію, почніть, будь ласка, з цього — зробіть це якнайшвидше», — зазначив президент.

Він також наголосив на необхідності подолати проблему незаконного видобутку бурштину.

«Ми знаємо, що є велика проблема з вивезенням лісу і незаконним видобутком бурштину. Тому ми переходимо на законодавчі ініціативи, які пов’язані з ліцензуванням. Але я хочу, щоб ви разом з новими представниками правоохоронних органів — і Службою безпеки України, і з прокурором, і з поліцією — справді займалися цими питаннями. І щоб найближчим часом були відповіді», — зазначив він.

«Рівненщина відсьогодні йде шляхом відкритості, безкомпромісності у принципових питаннях. Особливо щодо нульової толерантності до корупції, остаточної легалізації видобутку бурштину, протидії незаконній вирубці лісів і розгортання діалогу бізнесу та влади», – сказав зі свого боку новий голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Він також заявив, що одними з пріоритетних напрямів його роботи є створення робочих місць та залучення інвестицій в область.

Віталій Коваль народився у Березному на Рівненщині, але зараз живе у Києві. Він керує двома київськими фірмами — «ВВВ Монтаж» (будівництво доріг і автострад) і «Санако» (гуртова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин).

Поділитись: