Затонулий танкер «Делфі», Одеса, 4 липня 2020 року
Фото:

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський під час візиту на Одещину відвідав район затоплення танкера «Делфі» в Одесі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Під час обговорення ситуації із судном, яке ще з листопада лежить на мілині, очільник Одеської ОДА Максим Куций розповів, що власник не відмовляється від свого обов’язку прибрати судно, але не зробив цього до 31 березня. Тому термін перенесли до 25 червня, а потім до 20 липня.

Також Зеленський поспілкувався з очільником Адміністрації морських портів України Олександром Голодницьким, представником компанії-підрядника, яка займається підйомом судна, мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Президент вимагає більше не переносити терміни, а прибрати танкер до 20 липня.

«20 липня — це орієнтир. Якби тут був судновласник, я б з ним поговорив відверто й жорстко. Тому що я впевнений, що це його відповідальність в усьому, починаючи з того, що він віз, куди й скільки часу триває це все. 20 липня не буде (результату — ред.) — цим мають займатися правоохоронці. Власник хотів зекономити й шукав варіанти найменшого опору. Хтось має нести відповідальність», — сказав Зеленський.

Детальніше про долю затонулого судна читайте у матеріалі: Іржава перлина Одеси: коли і як приберуть затонулий танкер «Делфі» з пляжу

Поділитись: