Новий голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, архів
Фото:

Facebook/Dmytro Gabinet

Президент Володимир Зеленський призначив Дмитра Габінета головою Хмельницької обласної державної адміністрації. Раніше він працював в університетах та був помічником депутата від «Слуги Народу».

Про це йдеться в указі президента №864/2019.

«Призначити Габінета Дмитра Анатолійовича головою Хмельницької обласної державної адміністрації», — йдеться в указі.

Іншим указом Зеленський звільнив Володимира Кальніченка від тимчасового виконання обов'язків голови Хмельницької ОДА. Його призначили 11 червня 2019 року.

За даними місцевого видання ye.ua, раніше Габінет працював на кафедрі теорії та історії держави і права Хмельницького університету управління та права і в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті.

У трудовому стажі чиновника — юрисконсульство в місцевому військовому госпіталі. Член Союзу педагогів України. 

Габінет є керівником громадської організації «Форпост народовладдя», а також помічником (на громадських засадах) народного депутата від фракції «Слуга Народу» Миколи Стефанчука.

Раніше, 12 листопада 2019-го, глава держави призначив новим головою Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова.

6 листопада Зеленський призначив Олексія Кучера головою Харківської обласної державної адміністрації. Він замінить на цій посаді Юлію Світличну, яка була головою ОДА з жовтня 2016 року.

Поділитись: