Президент України Володимир Зеленський відреагував на заклики Росії представити проєкт змін до Конституції про «особливий статус» Донбасу. Він заявив, що ніхто від України нічого не може вимагати.

Про це глава держави заявив під час церемонії відкриття реконструйованого стадіону школи №1 у м. Южне.

«Ми незалежна країна, мені здається, що тут всім потрібно попрацювати над риторикою, тим більше, що це міжнародна риторика», — сказав він.

Водночас президент зауважив, що поки не готовий коментувати результати вчорашньої зустрічі у Берліні помічників лідерів країн «нормандського формату».

«Що стосується зустрічі помічників в рамках «нормандського формату», скажу вам відверто — поки що я не готовий це коментувати. Мені сказали, що дуже непогано пройшла зустріч, предметно», — додав Зеленський.

За словами президента, щодо результатів зустрічі в Німеччині, він проведе нараду з керівником свого офісу Андрієм Єрмаком та віцепрем'єр-міністром — міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим, які брали участь у зустрічі.

Раніше повідомлялось, що Росія вважає, що за підсумками зустрічі в Берліні політичних радників «нормандської четвірки» говорити про прорив не доводиться. А для нової зустрічі Зеленського з Путіним Москва вимагає від України розробити «десятки законів».

Поділитись: