Президент Володимир Зеленський заявив, що буде змінювати керівництво Міністерства внутрішніх справ, якщо не буде результатів у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це Зеленський повідомив під час прес-марафону 10 жовтня.

«Я хочу, щоб ми закінчили цю справу. Мені, як і вам, потрібен результат у цій справі. Якщо до того терміну, до якого ми говорили, не буде результату — будемо змінювати керівництво», — повідомив президент.

Водночас Зеленський не може розказати деталей про розслідування справи. «Якщо я вам відповім — зірву операцію», — сказав він.

Раніше Зеленський заслухав доповідь глави Нацполіції Сергія Князєва про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Поліція наразі вважає передчасним називати прізвища підозрюваних у причетності до вбивства Шеремета.

Крім того, під час доповіді поліцейських про стан справи колеги Шеремета Даріас Богуцький та Едуард Чекін передали президенту Зеленському власне розслідування його вбивства.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми. 

Убивство Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомили, що відпрацьовують 4 версії щодо вбивства Павла Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайтів, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного. У МВС заявляють, що розслідування справи ускладнює російське громадянство Шеремета.

10 травня 2017-го журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. У ньому йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Співзасновник міжнародного проекту розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP Дрю Салліван вважає, що українська влада свідомо не розслідує вбивство журналіста

Поділитись: