Руслан Демченко, архів 2013 року
Фото:

УНІАН

Президент Володимир Зеленський звільнив Руслана Демченка з посади свого радника та призначив його першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Про це йдеться в його указі №228/2020 від 16 червня, опублікованому на сайті глави держави.

«Призначити Демченка Руслана Михайловича першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України», — йдеться у документі.

Попереднім указом №227/2020 глава держави звільнив Демченка з посади свого радника.

Руслан Демченко обіймав посаду радника Зеленського з 23 липня 2019 року. До того із вересня 2014 року він був радником тодішнього президента Петра Порошенка.

У жовтні 2018 року Демченко був представником України на переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі у Мінську.

До призначення радником Порошенка, у 2010-2014 роках Демченко працював заступником міністра закордонних справ, а в лютому 2014 року декілька днів виконував обов’язки глави відомства.

Також у різні періоди був другим секретарем посольства України в США, консулом України у Стамбулі та послом України в Сербії й Чорногорії.

Нагадаємо, 26 лютого 2020-го Зеленський підписав указ, яким призначив Олексія Соловйова заступником секретаря РНБО.

Раніше Зеленський змінив склад РНБО, ввівши туди нового керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Натомість зі складу Ради нацбезпеки вивели ексочільника ОП Андрія Богдана.

Поділитись: