Президент Володимир Зеленський вимагає звільнення начальника Служби безпеки України в Житомирській області та інших посадовців поліції та прокуратури в Житомирській області через бурштинові схеми.

Про це заявив Зеленський під час офіційного візиту в Житомирську область.

За даними глави держави, проблема незаконного видобутку бурштину загострилася у 2014 році, а керівник Національної поліції Сергій Князєв доповів, що боротьба з цим важлива для Волинської, Житомирської та Рівненської областей. Президент закликав звільнити голову житомирської обласної поліції В’ячеслава Печененка та керівників двох райвідділів.

«Ми почнемо працювати по всіх прізвищах у цих трьох областях, щоб вони збирали свої речі й змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя. Це буде найм’якший варіант. У цій схемі і Нацполіція, і Служба безпеки, і таке інше.Я не буду зараз називати прізвища, я думаю, ці люди зараз нас слухають: найкращий варіант, щоб вони збирали свої речі й змінили країну свого проживання, це буде для них м’який варіант. Керівників райвідділів поліції Олевського та Овруцького району я вас дуже прошу звільнити», — сказав Зеленський, звертаючись до глави Нацполіції Сергія Князєва.

Князєв відповів: «Зробимо». У залі додали, що проблема є і в Коростенському районі, — начальник Нацполіції пообіцяв розібратися комплексно.

Глава обласного управління СБУ, доповідаючи президенту, заявив, що на сьогодні в області вилучено понад 15 тонн бурштину.

У відповідь Зеленський сказав: «Я вам дякую, ми змінимо голову СБУ Житомирської області»

Також він зажадав «почистити» лави прокурорів області.

Поділитись: