Президент Володимир Зеленський підписав укази про звільнення заступників голови Служби безпеки України Олега Фролова та Владислава Косинського. Також він звільнив п’ятьох керівників обласних управлінь СБУ.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

 «Було звільнено двох заступників голови Служби безпеки України. Це люди, які за нашою інформацією, були причетні до багатьох протиправних діянь під час виборчої кампанії. І це для них тільки початок цього шляху — я маю на увазі звільнення. Інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку. Йдеться про Олега Фролова, а також Владислава Косинського», — сказав він.

«Також було прийнято рішення про звільнення керівників п’яти регіональних управлінь Служби безпеки України. Це ті, які відзначилися у негативному плані, в сенсі явища, яке пов’язане з контрабандою», — зазначив Рябошапка.

Указами президента звільнені керівники управлінь СБУ Одеської області Олександр Довженко, Львівської області Олександр Ткачук, Вінницької області Олег Зозуля, Закарпатської області Володимир Пахнюк, Чернівецької області Руслан Сторожук.

Нагадаємо, 10 червня президент звільнив начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області Василя Бедрія.

Раніше Верховна Рада не звільнила Василя Грицака з посади глави Служби безпеки України.

3 червня президент своїм указом звільнив заступника голови СБУ Віктора Кононенка.

22 травня Зеленський призначив першим заступником глави СБУ голову політичної партії «Слуга народу» Івана Баканова.

Грицак та його заступники подали у відставку 20 травня.

17 травня заяву про відставку подав перший заступник голови СБУ Павло Демчина.

Поділитись: