Прес-секретар колишнього президента Петра Порошенка Святослав Цеголко звинуватив чинного президента Володимира Зеленського у плагіаті промови.

Про це він написав у Facebook.

«Новий президент Зеленський поцупив цілий абзац з виступу Петра Порошенка на з’їзді партії «Європейська Солідарність», — заявив Цеголко.

Цеголко стверджує, що Зеленський сплагіатив у Порошенка фрагмент промови та озвучив його під час зустрічі з главою Євроради Дональдом Туском у Брюсселі. 

Речник Порошенка прикріпив до допису відео з частиною промови Порошенка від 31 травня: «Україна в Європі — це смерть російського імперського проекту. Ба більше — потужний удар по російському авторитаризму, це шлях до демократичних змін в Росії, на всьому пострадянському просторі» — заявив Порошенко під час виступу на першому з’їзді партії «Європейська Солідарність» 31 травня.

«Україна в ЄС — це смерть російського імперського проекту. Більше того, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін в Росії та на всьому пострадянському просторі», — сказав Зеленський у Брюселі.

«Приємно, що Володимир прислухається до Петра Порошенка. Але окрім коректора варто найняти і спічрайтера», — додав Цеголко.

Поділитись: