Світ

Землетрус на Тайвані: 4 людей загинули, щонайменше 225 травмовані

7 лютого, 2018 07:51
Світ/Землетрус на Тайвані: 4 людей загинули, щонайменше 225 травмовані
Зберегти
Вигляд
lead
Щонайменше 4 людей загинули та принаймні 225 зазнали травм через землетрус поблизу тайванського прибережного міста Хуалянь.

Щонайменше 4 людей загинули та принаймні 225 зазнали травм через землетрус поблизу тайванського прибережного міста Хуалянь. 145 людей вважають зниклими без вісти.

Про це повідомляє Reuters.

Землетрус стався приблизно у 22 км на північний схід від Хуаляня близько опівночі. Епіцентр підземних поштовхів був на глибині всього лише 1 км.
Двоє людей опинилися під уламками готелю Маршал, який обвалився в результаті землетрусу.

Через стихійне лихо також покосилися чотири інших будівлі, зокрема два готелі та військовий госпіталь. Крім того в місті непридатні для користування два мости.

«Президент попросив Кабінет міністрів і відповідні міністерства негайно запустити «механізм при стихійних лихах» і працювати над якнайшвидшим усуненням наслідків», — йдеться в заяві адміністрації президента Цай Інвень.

Нагадаємо, 6 лютого незадовго до опівночі біля берегів Тайваню стався землетрус магнітудою 6,4. Епіцентр коливань залягав на глибині близько 1 км і в 22 км від північно-східного узбережжя острова.

/ Марина Балан

Пов`язані новини