Кількість загиблих унаслідок землетрусу магнітудою 6,4, який стався в Албанії 26 листопада, зросла до 49. Рятувальники продовжують пошукову операцію.

Про це заявив прем’єр-міністр країни Еді Рама, повідомляє албанський телеканал Top-Channel.

За останні 12 годин рятувальники знайшли під завалами тіла семи загиблих. У лікарнях перебувають понад 600 постраждалих.

При цьому підземні поштовхи в Албанії не припиняються. В ніч на 29 листопада зафіксували ще один магнітудою 4,8. Він спричинив паніку у громадян.

Нагадаємо, землетрус магнітудою 6,4 стався в ніч на 26 листопада в Адріатичному морі за 30 кілометрів від міста Тирана. Він зруйнував будинки в частині населених пунктів. За словами очевидців, підземні поштовхи були відчутні вздовж усього узбережжя Албанії, а також у Чорногорії, Греції та південній частині Сербії. 

Найбільше людей загинуло в містах Дуррес і Тумане. В уряді Албанії повідомили, що врятувати з-під завалів вдалось 45 людей. Влада назвала землетрус найпотужнішим в країні за останні 30 років.

Рятувальні групи прибули на допомогу з понад десятка країн світу, зокрема з Франції, Італії, Греції, Румунії, Туреччини, Сербії та США.

Автор: Борис Ткачук
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile