Ввечері 26 жовтня в центральній Італії стались три землетруси, поштовхи відчувалися по всій країні, значна частина містечка Уссита регіону Марке в провінції Мачерата зруйнована.

Перший землетрус магнітудою 5,4 стався близько 20:10 за київським часом на глибині 9 кілометрів з епіцентром в провінції Мачерата, він вразив міста Кастельнаджело-суль-Нера, Віссо, Уссіта і Пречі, пише La Repubblica.

Поштовхи відчувалися в Римі, Лакуїлі, Перуджі і Терні. Повідомляється також, що поштовхи були відчутні навіть на території Австрії.

О 22:18 за київським часом, стався другий землетрус магнітудою 5.9. Пізніше, о 00:42 стався третій землетрус магнітудою 4,6.

Зауважується, що внаслідок землетрусів ніхто не загинув, повідомляється лише про поранених, серед яких є дитина, що перебуває в тяжкому стані у містечку Камеріно.

Мер містечка Уссіта Марко Рінальді, повідомив «масштабні руйнування» і про відсутність жертв. Місто практично повністю залишилося без електрики, значних ушкоджень зазнали інші комунікаційні мережі міста.  

«Територія міста сильно зруйнована, ситуація апокаліптична», – цитує його слова видання.

Про сильні руйнування повідомили також і з комуні Кастельсантанджело-суль-Нера, у містечку Віссо теж повідомили про двох постраждалих. У деяких регіонах місцева влада оголосила про відміну занять в школах.

У серпні землетрус в Центральній Італії забрав життя майже 300 чоловік.

Тоді його магнітуда склала 6,2,  епіцентр знаходився приблизно в 100 км на схід від Рима.

Руйнувань зазнали населені пункти в регіонах Умбрія, Лаціо і Марке.

Поділитись: