УКРАЇНА

Зеркаль про виступ Росії в суді ООН: Чекаємо багато агресивного бруду

9 березня, 2017 00:01
УКРАЇНА/Зеркаль про виступ Росії в суді ООН: Чекаємо багато агресивного бруду
Зберегти
Вигляд
В останній день слухань Міжнародному суді ООН, 9 березня, українська сторона очікує від Росії посилення спроб маніпуляції і фейків у викладенні своєї позиції.

В останній день слухань Міжнародному суді ООН, 9 березня, українська сторона очікує від Росії посилення спроб маніпуляції і фейків у викладенні своєї позиції.

Таку думку в ефірі Громадського висловила заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, яка очолює українську делегацію в Міжнародному суді ООН в Гаазі.

«Чекаємо багато бруду – дуже агресивного і неприємного. Я думаю, рівень бруду буде набагато вищим, ніж вчора (під час першого виступу Росії в суді – ред.)», – сказала вона.

Проте, за словами Зеркаль, судді Міжнародного суду ООН є досвідченими фахівцями, які добре розуміють різницю між доказами і непідтвердженими фактами.

«Докази – це експертизи, це аналіз, це аналітична думка якогось інституту чи фахового центру або міжнародної організації. Це можуть бути свідчення, які надаються посадовими особами або особами, які уповноважені надавати ці свідчення», – підсумувала Зеркаль.

Нагадаємо, що 6 березня Міжнародний суд ООН провів перше засідання за позовом України до Росії.

Українська сторона під час виступу 6 березня просила міжнародний суд ООН зобов’язати Росію припинити фінансування, постачання зброї, обладнання та проведення навчання незаконним збройним формуванням на Донбасі.

 На другий день слухань свої аргументи виклала російська сторона

8 березня суд продовжує слухання про застосування запобіжних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позов України проти Росії до Міжнародного суду: 3 головні теми.

Суд над агресором: як Україна позивається проти Росії у міжнародних судах

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини