Жителька міста Одеса американського штату Флорида Кріс Гедстром подала до суду на свою сусідку Хізер Дайнер. Та в грудні 2019-го продала Гедстром п’ятеро нігерійських карликових кіз за 900 доларів — тепер власниця хоче зареєструвати їх, але для цього потрібне підтвердження їхнього батьківства.

Про це повідомляє Associated Press.

Дайнер уже близько 10 років займається розведенням кіз на своїй фермі та, як правило, повідомляє своїм клієнтам всю необхідну інформацію про тварин, аби вони самі могли їх зареєструвати.

Йдеться про реєстрацію в Американській асоціації молочних кіз — це об’єднання, яке збирає інформацію про генеалогію цих тварин. Зареєстровані тварини мають більшу вартість, ніж незареєстровані, відзначає AP.

Коли Гедстром сама спробувала зареєструвати п’ятьох козенят породи нігерійські карликові, які вони придбала в Дайнер, їй відмовили. Причиною назвали той факт, що Дайнер не є членкинею Асоціації, а отже, інформації про батька козенят у них немає.

Ще в лютому Гедстром повідомила про це Дайнер і письмово попрохала зробити ДНК-тест, аби підтвердити батьківство козенят. Дайнер натомість запропонувала повернути Гедстром гроші в обмін на козенят.

Після того, за словами Дайнер, Гедстром щонайменше тричі викликала поліцію й неодноразово без дозволу приходила до неї на ферму.

Тепер Гедстром подала до суду, аби той зобов’язав Дайнер зробити тест на батьківство козенят — або ж повернути їй гроші, які вона за них заплатила.

Нігерійські карликові — це порода карликових кіз, створена у США. Спершу їх використовували як декоративних тварин, пізніше стали розводити як свійських. Їхнє молоко має високий рівень молочного жиру та протеїну.

Поділитись: