Війна

Жоден член НАТО не повторить долю України – Столтенберг

14 квітня, 2017 08:49
Війна/Жоден член НАТО не повторить долю України – Столтенберг
Зберегти
Вигляд
НАТО провадить найпотужніше посилення колективної оборони з часів Холодної війни, що викликане діями Росії з незаконної анексії Криму та підтримки конфлікту на Донбасі.

НАТО провадить найпотужніше посилення колективної оборони з часів Холодної війни, що викликане діями Росії з незаконної анексії Криму та підтримки конфлікту на Донбасі.

Про це під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, передає «Голос Америки».

«Ми маємо забезпечити, щоб жоден з союзників НАТО не зазнав того, що переживає Україна через Росію починаючи з 2014 року», – сказав генсек НАТО.

Столтенберг також наголосив на необхідності дотримання Росією режиму припинення вогню та виконання Мінських домовленостей.

В цілому, завданням візиту генсека НАТО до Вашингтона було заручитись підтримкою нової адміністрації США з стратегічних питань.

«Ми не хочемо нової Холодної Війни, нової гонки озброєнь, насправді ми переконані, що передумовою політичного діалогу з Росією є наша потужність та єдність», – сказав Столтенберґ під час прес-конференції в Білому домі.

Під час зустрічі з Президентом Трампом, Столтенберг засвідчив єдність позиції НАТО стосовно Сирії і висловив рішучу підтримку операції США в Сирії.

У свою чергу, Трамп визнав перетворення в НАТО в сфері посилення боротьби з тероризмом.

«Ми з генеральним секретарем провели продуктивне обговорення того що ще може робити НАТО в боротьбі проти тероризму. Я давно скаржився на це, і вони змінились в боротьбі проти тероризму. Я говорив, що вони застарілі, але вони більше не є застарілими», – сказав Трамп.

Нагадаємо, що Порошенко затвердив програму співробітництва України з НАТО на 2017 рік.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини