Член журі «Міс Україна-2018» заявив, що дискваліфіковану переможницю конкурсу «не можна ставити як приклад», адже вона народила дитину в 19 років та розлучилася з чоловіком.

Член журі «Міс Україна-2018» заявив, що дискваліфіковану переможницю конкурсу «не можна ставити як приклад», адже вона народила дитину в 19 років та розлучилася з чоловіком.

Про це на прес-конференції в Києві заявив член журі конкурсу, український актор кіно та театру Богдан Юсипчук.

У правилах конкурсу «Міс Україна», як і «Міс світу» прописано, що учасниці не мають бути одруженими або мати дітей. Водночас переможниця конкурсу «Міс Україна 2018» Вероніка Дідусенко опустила ці факти про себе та перемогла. Згодом в неї забрали корону та зібрали з цього приводу прес-конференцію.

«Навіть якщо опустити факт брехні цієї дівчини. Вона народила дитину в 19 років і розвелася. Я вважаю, що це неправильно, ставити таку людину, як еталон, з якого потрібно брати приклад», — заявив Юсипчук.

Виконавча директорка організаційного комітету конкурсу краси Вікторія Кіосе сказала, що в дискваліфікації Дідусенко не бачить жодної дискримінації, адже є різні конкурси для заміжніх та незаміжніх жінок — «Міс Україна» та «Місіс Україна».

Зі свого боку дискваліфікована «Міс Україна-2018» Дідусенко вважає неприйнятним обмежувати жінок за фактом наявності в них дітей. Вона оголосила про початок глобальної кампанії проти дискримінації жінок-учасниць конкурсу «Міс світу».

Організатори українського конкурсу краси заявили, що переобиратимуть нову «Міс Україна». Результати конкурсу оголосять 30 вересня о 23:00.

21 вересня відбувся конкурс краси «Міс Україна-2018». Переможницею стала киянка з освітою математика Вероніка Дідусенко.

Вже 24 вересня стало відомо, що переможницю конкурсу «Міс Україна-2018» позбавили корони.

Поділитись: