Український журналіст та телеведучий Дмитро Гордон заявив, що він є «перший в рейтингу довіри» в Україні. Про це Гордон сказав в інтерв`ю російському блогеру Юрію Дудю.

Відповідаючи на питання, чому він «висунув» як кандидата у президенти і підтримав екс-голову СБУ та екс-начальника Головного управління розвідки Міноборони Ігоря Смешко, Гордон сказав:

«Сказати що я висуваю кандидата — неправильно, я скромно до себе відношусь... Я виступив як людина, до чиєї думки прислухаються. Тому що, за замірами, я сьогодні займаю перше місце по суспільній довірі в країні. І я сказав те, що вважаю за доцільне», — заявив Гордон.

Нагадаємо, у січні Дмитро Гордон оприлюднив на своєму каналі відео, у якому закликав підтримувати на президентських виборах в Україні екс-голосу СБУ Ігоря Смешко.

Зазначимо, згідно з останнім соціальним опитуванням щодо довіри, проведеним Київським інститутом соціології у грудні 2018 року, Дмитра Гордона немає у списку соціальних інститутів, яким довіряють люди.

Найбільшою довірою серед українців користуються звичайні люди, які живуть поряд (68%), волонтери, які допомагають армії та переселенцям (63% та 61%), церква (51%) та збройні сили України (51%).

Нагадаємо, 12 лютого під офісом редакції Дмитра Гордона невідомі залишили свинячу голову на вилах: поліція почала кримінальне провадження.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile