Журналіст Дмитро Гордон стверджує, що існує загроза його життю через його заяву про лідера Організації українських націоналістів Степана Бандеру.

Гордон записав відеозвернення, в якому розповів про заклики до його вбивства з боку членкині партії «Свобода» Ірини Фаріон та заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігоря Степури.

Приводом для цього, за словами журналіста, стало його інтерв’ю виданню Politeka, в якому Гордон заявив, що не любить Бандеру, бо той — «предтеча багатьох міжнаціональних проблем в Україні».

Гордон навів заяви Фаріон та Степури в соцмережах, в яких вони кажуть, що журналіст має померти за такі висловлювання.

Журналіст наголосив, що звернеться з офіційними листами до генпрокурора Юрія Луценка, глави СБУ Василя Грицака та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Я вимагаю від керівників силових структур негайної реакції на заклики мене вбити з боку Ірини Фаріон та Ігоря Степури», — сказав він.

Ірина Фаріон відмовилася говорити з Громадським щодо цього, зазначивши, що вона «не знає журналіста Гордона, а знає брехуна та афериста Гордона».

Громадське намагається зв'язатися з Ігорем Степурою, аби почути його думку.

Також Гордон закликав президента Петра Порошенка публічно відреагувати на цю ситуацію. Реакції журналіст очікує й від кандидата у президенти від «Свободи» Руслана Кошулинського, а саме зняття з виборів або виключення Фаріон з партії.

Раніше керівник поліції Києва Андрій Крищенко вибачився за правоохоронця, який вигукнув «Лягай, Бандеро» під час затримання праворадикалів у Києві.

Пізніше поліцейські запустили флешмоб «Я — Бандера» через вигук силовика.

Поділитись: