Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що завершує кар'єру журналіста та займатиметься політикою.

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що завершує кар'єру журналіста та займатиметься політикою.

Про це Гнап повідомив у коментарі Громадському. Він зазначив, що незабаром планує вийти із складу громадської організації «Громадське телебачення».

«Я думаю, що від завтрашнього дня я направлю заяву про вихід із складу засновників Громадського телебачення, щоб не було конфлікту інтересів і щоб взагалі не порушувати журналістську етику», — сказав Гнап.

У своєму Facebook журналіст опублікував відеозвернення і повідомив, що візьме участь у парламентських виборах. 

«Обов'язково візьму участь у парламентських виборах. Стосовно президентських, то я закликаю всіх політиків демократичного табору об'єднатися заради праймеріз, на яких обрати найкращого і найдостойнішого кандидата, якого ми всі підтримаємо. Особисто я готовий взяти участь у цих президентських праймеріз. Хоча ця ідея видається мені абсолютно божевільною. Але тільки божевільні ідеї по-справжньому змінюють світ», — заявив Гнап. 

Dmytro Gnap

 

Гнап наголосив, що більше не займатиметься журналістською діяльністю. 

«Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику. І йти в політику. Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно», — написав він.

Також у зверненні Гнап додав, що його колишні колеги-журналісти, які раніше пішли у політику, залишаються у меншості. «Наші колеги, які раніше пішли у політику, зараз залишаються там у переважній меншості. Тому я вирішив не лишатися осторонь», — додав він. 

Нагадаємо, журналісти Мустафа Найєм та Сергій Лещенко у 2015 році вирішили залишити професійну діяльність та пішли у політику. Вони обралися депутатами до парламенту від партії «Блок Петра Порошенка». 

Крім того, у 2014 році у політику вирішив піти журналіст Сергій Висоцький: він обрався депутатом він «Народного фронту».

Поділитись: