Життя

Журналіста у Кривому Розі поранили під час незапланованої вправи — військовий комісар

10 липня, 2017 08:44
Життя/Журналіста у Кривому Розі поранили під час незапланованої вправи — військовий комісар
Зберегти
Вигляд
Вправа, під час якої Кривому Розі був поранений журналіст місцевого телебачення Слава Волк, не була запланована.

Вправа, під час якої у Кривому Розі був поранений журналіст місцевого телебачення Слава Волк, не була запланована.

Про це повідомив відповідальний за навчання, військовий комісар Саксаганського райвійськкомату Кривого Рогу Олександр Бритвич, передає «Радіо Свобода».

За його словами, у ході навчань не були заплановані вправи з самооборони чи захоплення та перехоплення, а лише з охорони та оборони приміщень.

«Наскільки мені відомо, це захід спланували представники ЗМІ разом з двома волонтерами, не погодивши його ні зі мною, ні з керівником заняття на місці проведення», — сказав Бритвич.

Як зазначив військовий комісар, у навчаннях у Кривому Розі були задіяні інструктори та волонтери.

Він наголосив, що знав, що чоловік, який здійснив постріл, був фахівцем з тактико-спеціальної підготовки, а от щодо його участі в зоні бойових дій мав інформацію лише зі слів його колег.

Раніше цей чоловік проводив інструктажі з патрульною поліцією, і «цього було достатньо» для його залучення до занять, зазначив Бритвич.

Раніше повідомлялось, що військовослужбовець, який поранив у Кривому Розі журналіста, незаконно придбав зброю, носив і зберігав її.

Нагадаємо, 6 липня криворізький журналіст отримав вогнепальне поранення в шию під час командно-штабних навчань з територіальної оборони в Кривому Розі Дніпропетровської області. Наразі його стан оцінюють як важкий.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини