Журналісти «17 каналу», які першими опинились на місці загибелі у Києві журналіста Павла Шеремета допитуються у якості свідків у цій справі за версією щодо «російського сліду».

Про це розказав Громадському радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

«Розглядається геополітична версія, яка передбачає «російський слід». Саме з цим пов’язана певна кількість питань, чому саме представники «17 каналу» з’явились першими на місці злочину, чи були вони попереджені, чи знали про те, що має відбутись. Звичайно це не може залишитись поза увагою слідчих», – сказав він.

Варченко також підтвердив достовірність опублікованого відео з камер спостереження за кілька годин до вибуху авто журналіста.

«Відео скомпоноване слідчою групою. Воно було зібране з різних відеокамер і було оприлюднене з єдиною метою – допомогти упізнати можливих злочинців», – сказав радник голови МВС.

22 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко сказав, що журналісти «17 каналу» будуть допитані у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо, 20 липня о 7:45 ранку в результаті вибуху машини загинув журналіст Павло Шеремет. Тоді генпрокурор Луценко назвав загибель журналіста вбивством. 

Президент Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Шеремети.

Раніше повідомлялось, до розкриття вбивства журналіста Павла Шеремета підключили групу фахівців з 50 осіб. Зокрема, до цієї справи залучили експертів Федерального бюро розслідування.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile