УКРАЇНА

Журналістка Громадського радіо програла суд депутату Мураєву через заяву про його візит до Держдуми РФ

13 серпня, 2017 23:44
УКРАЇНА/Журналістка Громадського радіо програла суд депутату Мураєву через заяву про його візит до Держдуми РФ
Зберегти
Вигляд
Журналістка Громадського радіо Ірина Ромалійська програла суд екс-регіоналу та народному депутату Євгенію Мураєву у справі його візиту до Державної Думи Росії у 2014 році

Журналістка Громадського радіо Ірина Ромалійська програла суд екс-регіоналу та народному депутату Євгенію Мураєву через повідомлення про його візит до Державної Думи Росії у 2014 році.

Про це повідомила сама Ромалійська.

Суд зобов’язав журналістку зробити спростування:

«Інформація, поширена Ромалійською в прямому ефірі Громадського радіо, в якій наведено обставини про поїздку Мураєва у вересні 2014 року до Держдуми Росії і про порушення органами МВС кримінальної справи стосовно нього не підтвердилася за результатами її перевірки компетентними органами. Зазначена інформація визнана недостовірною та такою, що порушує честь, гідність і ділову репутацію Мураєва», — зачитала Ромалійська спростування, визначене судом.

У вересні 2014 року у мережах оприлюднили список народних депутатів, які здійснили «миротворчий» візит до Державної Думи Росії. Видання «Укрінформ» показало листи, в яких фігурувало 24 прізвища, зокрема і Мураєв.

Після цього російські ЗМІ повідомили, що 24 депутати прибули до Москви.

«Звісно, я була впевнена, що Мураєв там був. Про цей візит повідомили всі українські ЗМІ. Спростування цієї інформації не було», — сказала Ромалійська.

Пізніше радник очільника Міністерства внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявляв, що Головне слідче управління відкрило кримінальне провадження через участь народних депутатів України у засіданні Держдуми РФ.

«Через два роки під час своїх інтерв'ю з Савченко і з Ківою я їм ставила питання, мовляв, а що ж ви так часто буваєте на каналі NewsOne, власник якого Мураєв має проросійські погляди і, наприклад, літав з  «миротворчим» візитом у вересні 2014 в Держдуму, за що проти нього було порушено справу? Саме за це питання Мураєв подав на мене в суд. І виграв його», — написала журналістка.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Євген Мураєв
Пов`язані новини