УКРАЇНА

Журналістка телеканалу «Інтер» отримала травму хребта під час пожежі

УКРАЇНА/Журналістка телеканалу «Інтер» отримала травму хребта під час пожежі
Зберегти
Вигляд

У журналістки телеканалу «Інтер» Олени Зоріної, яка постраждала під час підпалу офісу телеканалу, лікарі попередньо діагностували травму хребта. Зараз, жінка знаходиться у лікарні.

Про це вона повідомила в інтерв'ю Громадському.  

«Лікарі кажуть, що тиждень мені треба лежати і ліжку, а потім два місяці на реабілітації. Треба буде носити спеціальний корсет, який буде підтримувати хребет, обстеження продовжується», — сказала вона. 

За словами Зоріної, під час пожежі на телеканалі, через задимлення, усі двері були заблоковані, тому журналісти почали підніматися на дах. 

«Все приміщення було наповнене димом, ми навпомацки йшли вперед, нас було чоловік 15, весь колектив. І коли забиралися на дах, там є сходи, у мене вийшов такий крок «у порожнечу» і я травмувала поперек», — повідомила журналістка.

Нагадаємо, у Києві на вулиці Щусєва в неділю, 4 вересня, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди, повідомив директор «НІСу» Олександр Пилипець.

Редактор програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Дмитро Литвин в ефірі Громадського сказав, що причиною пожежі у будівлі «Інтера» був професійний підпал.

За підозрою у підпалі будівлі «Інтера» затримано 6 осіб, повідомив голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

Пов`язані новини