ENRU
BBC

Журналістка Юлія Латиніна залишила Росію

Data?1504979335
facebook.com/Julia.Latynina

Російська журналістка та письменниця Юлія Латиніна повідомила, що виїхала з Росії після нападу невідомих на її автомобіль.

Про це вона заявила в ефірі «Эхо Москвы», передає varlamov.ru.

Латиніна спілкувалася з журналістами скайпом. Вона повідомила, що перебуває разом з батьками за кордоном.

«Навряд чи я збираюся найближчим часом у Росію», — сказала вона.

Латиніна наголосила, що приводом поїхати став нещодавній підпал її авто.

«Машина була стара, машина була незастрахована. Розумієте, мені шкода не машину, мені досить страшно, я ось весь час була хіханькі-хаханькі, а мені страшно те, що люди, які це зробили, були готові до людських жертв, тому що вона могла спалахнути в той момент, коли в ній хтось сидів. Я не знаю, знали про це палії чи ні, вдома були тільки батьки. І ось страшно, що машина стояла поруч з дерев'яним будинком, а батькові 79 років, він кинувся її гасити, у неї міг вибухнути бензобак, він не вибухнув тільки тому що був не повний. Якби він її не гасив, вона б спалила будинок, тому що полум'я било на чотири метри. Тобто мене лякає, що люди, які це підпалювали, вони розуміли, що в результаті можуть бути жертви і їх це не хвилювало», — сказала жінка.

Раніше повідомлялося, що на будинок журналістки Латиніної скоєно напад, внаслідок якого постраждали 8 людей.  А у серпні 2016 року невідомі облили журналістку нечистотами.

Інцидент Латиніна пов'язала зі своїми матеріалами в «Новой газете» про «кремлівського кухаря» і бізнесмена Євгена Пригожина.

Представники правоохоронних органів РФ підтвердили, що напад на Латиніну був пов'язаний з її професійною діяльністю. Однак про подальші результати розслідування нічого не повідомлялося.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram