ENRU

Журналісти Громадського отримали нагороду на церемонії Novomedia Awards-2017

8307991eb0ae1ac4b
Журналісти Громадського Богдан Кінащук та Євген Савватєєв перемогли у номінації «Вічні цінності у онлайн ЗМІ». Фото: Микола Веприк/ Громадське

Журналісти Громадського Богдан Кінащук та Євген Савватєєв отримали нагороду за матеріал «Віра під час війни. Як конфлікт на Донбасі змінив протестантську церкву» на церемонії нагородження NovomediaAwards 2017.

Кінащук та Савватєєв перемогли у номінації «Вічні цінності у онлайн ЗМІ».

Дипломи та статуетки отримують кращі журналісти і редакції, які компетентно висвітлюють теми віри, християнських цінностей і сімейних традицій.


Церемонія нагородження Фото: Микола Веприк/ Громадське

Церемонія Novomedia Awards проводиться з 2012 року і відбувається в рамках закриття щорічного Новомедіа Форуму.

Упродовж року експерти Асоціації «Новомедіа» здійснюють моніторинг телеканалів, радіо, газет та журналів, мережі інтернет та шукають медіаматеріали, які сприяють популяризації християнських цінностей у мас-медіа.

Нагороджують журналістів у двох загальних номінаціях: «Систематичне висвітлення вічних цінностей» та «Відповідальна журналістика».

У 2016 році було нагороджено ведучого «Радио Вести» Дмитра Чекалкіна, кореспондента журналу «Новое время страны» Катерину Шаповал, журналіста «Української правди» Олександра Хоменка, журналіста «Радіо Свобода» Євгена Кучерова та головного редактора газети «Запорізька правда» Наталю Зворигіну.

У травні журналісти Громадського отримали нагороди на конкурсі «Честь професії 2017».

А ведучий Громадського Майкл Щур став лауреатом премії «За поступ у журналістиці».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram